Opinie o Pilates w Pełni

na stronę.JPG

"Spotkałam uroczą trenerkę, której profesjonalne indywidualne podejście do każdej z podopiecznych bez względu czy są to zajęcia indywidualne czy grupowe motywuje do ćwiczeń. Ola, ma w sobie coś, co mają nieliczni. Przyciąga jak magnes, dając każdej z nas poczucie własnej wartości. Uczy zrozumieć jak pokonać słabości i zmotywować się do ćwiczeń. Jeśli trafimy do Niej choć raz, na pewno wrócimy prędzej niż nam się wydaje. Bez względu na metrykę szczerze polecam, naprawdę warto!"

Grażyna

Marta.jpg

"Uwielbiam ćwiczyć z Olą. Każdy trening rozbudza we mnie jeszcze większą pasje do Pilatesu. Ola jest cudownym instruktorem. Kiedy trzeba wspiera, pomaga przekraczać opór, który stawia ciało, a także motywuje do stawiania sobie nowych celów. Z nią niemożliwe nie istnieje zajęcia są różnorodne, nie ma
mowy o nudzie. Jestem zachwycona i z niecierpliwością zawsze czekam na kolejny trening. Dziękuje Olu, ze jesteś :)"

Marta

Ania J.jpg

"Ola jest świetną trenerką z niesamowitą intuicją i wielkim sercem. Zawsze wie, jak zmodyfikować ćwiczenie, tak by przy danej dolegliwości nie szkodziło, a pomogło. W czasie treningu jest bardzo skoncentrowana na detalach - dba, by pozycja ciała i każdy ruch były wykonane prawidłowo. Wszystko w niezwykle serdecznej i ciepłej atmosferze. Borykam się z dyskopatią od 10 lat i wiem jak ważne przy chorobach kręgosłupa są dobrze dobrane ćwiczenia. Zetknęłam się już z kilkoma trenerami osobistymi Pilatesu i biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia bardzo polecam Olę i jej przytulne studio Pilates w Pełni!"

Ania